Tájékoztató Fórum - Referenciaintézmények minősítési eljárásának záró szakaszához

Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Pedagógiai Intézetünk segítséget kíván nyújtani areferenciaintézmények minősítési eljárásának záró szakaszában érintett köznevelési intézményeknek.  A minősítés záró szakaszára az előminősítést szerzett, a referenciaintézményi szerepkörre felkészült intézmények jelentkezhetnek be, az Emberi Erőforrások Minisztériumának Köznevelésért Felelős Államtitkársága által 2013. június 3-án közétett előírások szerint.

A tájékoztató fórum tervezett programja:

1.) Schimdt Istvánné igazgató/szakértő, a minősítő testület nagy tapasztalattal rendelkező szakértőjének előadása

2.) A minősítési eljárás záró szakaszán már részt vett intézmények korreferátumai

3.) Interaktív, kerekasztal beszélgetés.

4.) Technikai –IKT tanácsok

Tájékoztató fórum időpontja: 2014.július 01.     10:00

Tájékoztató fórum helyszíne: Szolnoki Műszaki Szakközép és Szakiskola Jendrassik György Gépipari Tagintézménye ( 5000 Szolnok, Baross u.37. TISZK Aula)

A rendezvény térítésmentes, de regisztrációhoz kötött.

Várjuk jelentkezését, minden érintett, érdeklődő köznevelési intézménynek, illetve korreferátumot vállalóknak is, hogy tapasztalataikkal segítsék a horizontális tanulást.

Kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze az alábbi linken, 2014.06.25 –ig:

Szeretettel várjuk rendezvényünkön!