Óvodai szakmai program

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézethez - az óvodai játék tevékenység témakörökben - beérkezett intézményi igények alapján megyei szintű szakmai programot szervezünk, melyre tisztelettel meghívjuk az érdeklődő pedagógusokat, óvodapedagógusokat.

A szakmai program címe: A játék helye és szerepe a gyermekek személyiség fejlesztésében.

Az előadásban érintett témák: a játék fogalma, fejlesztő hatása a különböző kompetencia területekre, óvónő szerepe a játék tevékenységhez kapcsolódóan.

Előadó: Dr Bakonyi Anna (pedagógiai szakértő)

A szakmai program Időpontja: 2015. március 25. 14:00 óra
A szakmai program helyszíne:
Szolnoki Műszaki Szakközép és Szakiskola Jendrassik György Gépipari Tagintézménye
Szolnok, Baross u. 37.

A rendezvényen való részt vétel térítésmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött, amit a honlapunkon is közétett, alábbi linken elérhető online jelentkezési lap kitöltésével tehetnek meg, 2015. március  23-án, 12:00 óráig.

jelentkezés

Megtisztelő részt vételükre számítunk.

Szolnok, 2015 03.17.

Szymczak Judit