JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI
PEDAGÓGIAI INTÉZET
5000 Szolnok, Mária út 19.
picspicspicspicspicspicspicspicspicspicspics

Munkatársaink elérhetősége

A Szolnoki Pedagagógiai Oktatási Központ munkatársai
Név Beosztás Telefon E-mail
Szabó Róza POK vezető 56/510-710 Szabo.Roza@oh.gov.hu
Egyed Katalin vezetői aszisztens 56/510-710 Egyed.Katalin@oh.gov.hu
Földiné Fehér Éva titkársági ügyintéző 56/510-710 Foldine.Feher.Eva@oh.gov.hu
Bartus Judit pedagógiai referens 56/510-713 Bartus.Judit@oh.gov.hu
Demeter Tiborné pedagógiai referens 56/510-719 Demeter.Tiborne@oh.gov.hu
Garai Ildikó

könyvtáros,
pedagógiai referens

56/510-716 Garai.Ildiko@oh.gov.hu
Héja Ágnes pedagógiai referens 56/510-713 Heja.Agnes@oh.gov.hu
Oleár Lászlóné pedagógiai referens 56/510-718 Olear.Laszlone2@oh.gov.hu
Tóta Tímea pedagógiai referens

56/510-710
105 mellék

Tota.Timea@oh.gov.hu
Tóth Sándorné pedagógiai referens 56/510-710
105 mellék
Toth.Sandorne@oh.gov.hu
Kecskés Attila műszaki ügyintéző   Kecskes.Attila@oh.gov.hu
Az oldal generálása 0.0081 mp alatt befejeződött.