Jó gyakorlatok börzéje – szakmai nap 2013. április 25.

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Hetek rendezvénysorozatában Intézetünk megszervezi a Jó gyakorlatok börzéje programot 2013. áprilist 25-én 10 órai kezdettel a SZOLMUSZ Jendrassik Tagintézményében (Szolnok, Baross G. u. 37., a volt TISZK aula).

A rendezvény térítésmentes, de regisztrációhoz kötött, melyet itt talál meg: http://www.szolnok-ped.sulinet.hu/?page=hir&oldal=pedagogiai-hetek.

A programot ajánljuk a köznevelés bármely szintjén lévő intézmény vezetőinek, pedagógusainak, valamint a Szolgáltatói kosárban jó gyakorlattal rendelkező intézmények vezetőinek, pedagógusainak, pályázati projektet megvalósító intézmények vezetőinek, pedagógusainak.

Fontos a rendezvény az EU-s pályázati konstrukciókat - TÁMOP-3.1.11 óvodafejlesztés,  TÁMOP-3.1.4 innovatív iskolák, TÁMOP-2.2.5 A-B szakképzési program - már megkezdett, megvalósító intézményeknek, az elbírálás alatt lévő - TÁMOP-3.3.8 és TÁMOP-3.3.10 - pályázatot benyújtott intézmények számára is, hisz jó gyakorlatok adaptálása része a majdani megvalósításnak.

A szolgáltatói kosárban található minősített Jó gyakorlatok rövidített változatát elektronikus gyűjteményben is megjelentetjük.

Amennyiben Ön és intézménye szeretné megjelentetni a Jó gyakorlatát, úgy kérem, hogy az Adatlapot szíveskedjenek kitölteni, és legkésőbb 2013. április 18-án 16 óráig megküldeni a következő e-mail elérhetőségre: jnszmpi@gmail.com

A tárgyba kérjük beírni: Jó gyakorlat Adatlap!

Fontos: az Adatlap formáját ne változtassák meg, csak a rovatokat töltsék ki pontosan, valamint a megadott karakterszámot se lépjék túl. Minden Jó gyakorlatot külön Adatlapon szükséges benyújtani. Csak minősített Jó gyakorlatot fogadunk be a gyűjteménybe.

A program első részében 10 órától előadásokat hallanak a következő tanévben induló Hídprogramokról, az esélyteremtő szakképzésről.

Ezt követően a szolgáltatói kosár helyét átvett Iskolatáska alkalmazásáról, annak új felületeiről, valamint a pályázatok nyomonkövetéséről, a referencia-intézmények további „sorsáról” is szó lesz.

A rendezvény második felében igazi börzét rendezünk, ahol be lehet mutatnia a saját Jó gyakorlatot, vagy megismerni mások jó gyakorlatát.

Minden jó gyakorlattal rendelkező intézmény - amennyiben igényt tart a bemutatkozásra -, lehetőséget kap különböző szekciókban a részt vevő intézmények vezetői, pedagógusai, IPR képzők, szaktanácsadók, tantárgyi tanácsadók számára bemutatni, disszeminálni a saját jó gyakorlatot.

Ezt prezentációval, projekttermékekkel és más, az Ön intézménye által megtervezett módon lehet hirdetni, a börzén megjelentetni.

Az április 25-i rendezvényen való bemutatkozási szándékukat 2013. április 19-én 12 óráig szíveskedjenek megírnijnszmpi@gmail.comcímre, a tárgyban kérjük jelölni: jó gyakorlat bemutatása

Kedves Intézményvezetők! Kedves Kollégák!

A jó gyakorlatokat megismerve ötleteket kaphatnak intézményük szakmai, pedagógiai programjaihoz, s ezen túl akár a mindennapos testnevelés, az egész napos iskola megvalósításához is!

A programmal kapcsolatban felvilágosítást kérhetnek Zágoni-Szabó Józsefné programkoordinátortól a jnszmpi@gmail.com e-mail elérhetőségen.

Rendezvényünkön számítunk részvételükre, szeretettel várjuk Önöket!

A részletes program itt

Jó gyakorlat adatlap itt