FELHÍVÁS A JNSZ MEGYEI PEDAGÓGIAI HETEK RENDEZVÉNYSOROZATHOZ VALÓ CSATLAKOZÁSRA

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet 2014-ben is várja a megye köznevelési intézményeinek jelentkezését, csatlakozását a Megyei Pedagógiai Hetek programsorozathoz.

A rendezvény mottóját Boncza Berta költőnőtől választottuk:
„Nincsen út járatlan és nincs az a cél, amelyhez ne vezetne ösvény.”
Ezt a „célt” és a hozzávezető „ösvényt” szeretnénk az intézményekkel közösen megkeresni.

A Pedagógiai Intézet saját programjai mellett kérjük, hogy Önök is tegyék közkinccsé tapasztalataikat, jó gyakorlataikat. Szervezzenek programokat az egymástól való tanulásra, a tapasztalatszerzésre, a közös gondolkodásra építve.

Várjuk megjelentésre azon programjaikat, rendezvényeiket is, melyek a köznevelés újdonságaira épülnek: új köznevelési tartalmak a nevelés-oktatásban, az új tantárgyak, valamint a kerettanterv bevezetésének tapasztalatai, az egésznapos iskola, a mindennapos testnevelés, a köznevelési Híd-programok, pedagógus előmeneteli rendszerhez illeszkedő programok, bemutató órák, hospitálási lehetőségek óramegbeszéléssel, tehetségfejlesztés, felzárkóztatás, differenciálás, kooperativitás, tantárgyak közötti kapcsolódási pontok, tanulói, tanári együttműködések.

Kérjük, hogy az alábbi űrlap kitöltésével csatlakozzanak a rendezvénysorozathoz - a diákok, a szülők és a pedagógustársadalom számára szervezett programjaikkal.

A Pedagógiai Hetek időtartama: 2014. március 17.- 2014. április 30.

A beérkező intézményi programokat elektronikus programfüzetbe rendszerezzük, közzétesszük és népszerűsítjük webes felületeinken.

Pedagógiai Hetek 2014

Intézményi (online) jelentkezési lap a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Hetek rendezvénysorozatára

Programjaikat 2014. március 7–ig várjuk a fenti linken!