Befejeződött az Általános iskolai tanulók országos német nyelvi versenye

Az Általános iskolai tanulók országos német nyelvi versenye 14. alkalommal került megrendezésre. Az országos döntőnek ezúttal is Szolnok volt a házigazdája.

Az iskolai fordulókon legeredményesebben szereplő 1200 tanuló közül a legjobb eredményt elérő 40 versenyző és felkészítő tanáraik izgulták végig a pénteki napot a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában, ahol három fős zsűri értékelte a szóbeli produkciókat.

Az eredményeket itt olvashatja. Az eredményekhez szívből gratulálunk a versenyző diákoknak és felkészítő tanáraiknak.

A döntő kellemes hangulatáról az iskola diákjai és nevelőtestülete gondoskodott. Ezúton mondunk köszönetet Császár István pedagógiai szaktanácsadónak, valamint a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola nevelőtestületének az országos döntő színvonalas megszervezéséért.

Befejeződött az Általános iskolai tanulók országos német nyelvi versenye Befejeződött az Általános iskolai tanulók országos német nyelvi versenye
Befejeződött az Általános iskolai tanulók országos német nyelvi versenye